Deratizācija

Drukāt
PDF

Apstrāde pret grauzējiem (žurkām, pelēm)· Dzīvokļa / privātmājas apstrāde pret žurkām vai pelēm aizņem laiku no 20 līdz 60 minūtēm, atkarībā no Jūsu dzīvokļa / privātmājas platības. Dzīvokli / privātmāju pirms apstrādes speciāli sagatavot nav nepieciešams.·
Mūsu dezinfektori palīdzēs Jums atbrīvoties no grauzējiem Jūsu dzīvoklī / privātmājā, kā arī mājai piegulošajā teritotijā.

Grauzēju iznīcināšanā (cīņā ar žurkām, pelēm) pielieto dažādas metodes. Mūsdienīgi, augstas kvalitātes preparāti – rodentecidi, pret grauzēju līdzekļi – barības ēsmā un žurku inde, piemeklējot tos individuāli atkarībā no grauzēju kolonijas garšas īpatnībām.

Dezinfekcija

Drukāt
PDF

Apstrāde pret vīrusiem un kaitīgiem mikroorganismiem 
  Dzīvokļu / privātmāju apstrāde pret vīrusiem un kaitīgiem mikroorganismiem aizņem no 30 līdz 60 minūtēm, atkarībā no jūsu dzīvokļa / privātmājas platības. 
  Dzīvokli / privātmāju pirms apstrādes speciāli sagatavot nav nepieciešams. 
  Dezinfekcijas laikā speciālists rūpīgi apstrādās visu Jūsu dzīvokli / privātmāju, iznīcinot tajā esošos infekciju izraisītājus mikroorganismus, tai skaitā hepatīta, gripas un HIV vīrusus.
  Pēc apstrādes ir nepieciešams uzgaidīt, vismaz trīs (3) stundām, nenomazgājot preparātu. Pēc šī laika Jūs varat droši veikt telpu uzkopšanu .
  Visi izmantojamie preperāti ir nekaitīgi cilvēkiem un mājdzīvniekiem.

Dezinsekcija

Drukāt
PDF

Apstrāde pret kaitīgiem kukaiņiem (prusaki, blusas, skudras,u.c.
Prusaku, blusu, un citu kaitīgo kukaiņu iznīcināšana aizņem laiku no 25 līdz 50 minūtēm, atkarībā no Jūsu dzīvokļa / privātmājas platības. Visi izmantojamie preparāti ir nekaitīgi cilvēkiem un mājdzīvniekiem, kā arī bez izteiktas smaržas. Dzīvokli / privātmāju vēlams sagatavot apstrādei pēc dezinfektora rekomendācijas. Pēc apstrādes vēlams atstāt dzīvokli / privātmāju uz 2-3 stundām. Mūsu firma garantē sniegtā pakalpojuma efektivitāti. Mūsu dezinfektori var ierasties pie Jums izdevīgā laikā (piemēram, pirms vai pēc Jūsu darba laika). 

Telpu uzkopšana

Drukāt
PDF

Kompānija „Megapols” piedāvā Jums plašu piedāvājumu spektru profesionālās tīrīšanas jomā – birojos, tirdzniecības centros, ražotnēs, dzīvokļos, privātmājās u.c.

Mēs lepojamies ar pieredzējušiem un profesionāliem mūsu kompānijas darbiniekiem, kas garantē perfektu uzkopšanas kvalitāti! 

Teritorijas uzkopšana

Drukāt
PDF

Mūsu telpu, teritorijas un ražotņu uzkopšanas kompānija ir lieliska izvēle Jūsu tīrīšanas servisa nodrošināšanai!

Saviem klientiem nodrošinām pilnu uzkopšanas un tīrīšanas servisu:
-Ikdienas uzkopšana
-Vienreizējā tīrīšana
-Ģenerālā tīrīšana
-Biroju uzkopšana
-Dzīvokļu, māju uzkopšana
-Ražotņu uzkopšana
-Teritoriju uzkopšana